Kalendarz Imrez na rok 2019

Kalendarz Imprez Sportowo – Rekreacyjnych na rok 2019

I kwartał 2019

Lp.

Rodzaj imprezy

Miejsce

Termin

1.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Styczeń

(runda wstępna)

2.

Ferie na sportowo

Tor przeszkód na basenie

21.01. – 27.01.

3.

Półzimowisko dla dzieci i młodzieży szkolnej Gminy Dobre Miasto

Obiekty: OSIR, Gimnazjum Publicznego, CKB, Lodowisko Olsztyn

28.01. – 01.02.

godz. 9:00 – 15:00

4.

Ferie na lodowisku

Olsztyn

Styczeń

5.

Nauka i Sport – wykład                       dr Tomasza Boraczyńskiego

OTL, ul. Olsztyńska

Luty

6.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Luty

/ runda zasadnicza/

7.

Udział Lekkoatletycznej Drużyny Dobrego Miasta w Halowych Mistrzostwach Polski MASTERS

Toruń

Luty

8.

V Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Drużyn Sołeckich

Hala Gimnazjum Publicznego

Luty / Marzec

9.

Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Ulice Dobrego Miasta

3 Marca

 

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w Półmaratonie ONICO

Gdynia

17 Marca

10.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Marzec

/ runda zasadnicza/

11.

Udział Lekkoatletycznej Drużyny Dobrego Miasta w Halowych Mistrzostwach Europy MASTERS

Toruń

Marzec

12.

Turniej Tenisa Stołowego

Gimnazjum Publiczne

Wtorki godz. 17:00 każdego tygodnia

13.

Turniej szachowy

Świetlica OSiR

Środy godz. 17:00           każdego tygodnia

14.

Zajęcia sekcji Fitness

Sala Sportowa SP nr 2

Wtorki i Czwartki

godz. 18:30

każdego tygodnia

15.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne z Dobromiejskim Klubem Biegacza „ Odcisk”

Stadion Miejski

Orlik **

Wtorki i Czwartki           godz. 19:00

każdego tygodnia

16.

Akademia siatkówki

(koordynacja projektu)

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół

Wtorki, Czwartki  

godz. 16:30

każdego tygodnia          

17.

Pracownicze rozgrywki w amatorskiej piłce siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

Każda środa

Godz. 19:00

18.

Zajęcia pływackie

Pływalnia kryta „Na fali”

Wtorki, Czwartki

godz. 16:30

II kwartał 2019

1.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Kwiecień

2.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Kwiecień

/ runda zasadnicza /

3.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w ORLEN MARATON

Warszawa

14 Kwietnia

4.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w XV Półmaratonie Węgorza

Węgorzewo

2 Maja

5.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w „Biegu po Wichrowskich Lasach”

Wichrowo

Maj

6.

Udział reprezentanta Dobromiejskiego Klubu Biegacza Odcisk” w II Ultramaratonie Warmińskim na 52 km

Olsztyn

25 Maja

7.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Maj

/kontynuacja /

8.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Maj

/ runda zasadnicza /

9.

Majówka na sportowo

Loty widokowe balonem i motoparolotnią

Maj

10.

IV Mistrzostwa Dobrego Miasta

na Pumptracku

Pumptrack / obok Orlika

Czerwiec

11.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w ECO CIDRY CROSS na 10 km

Radzionków

8 Czerwiec

12.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Czerwiec

13.

Udział Reprezentacji Dobrego Miasta w Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Oldbojów

Kędzierzyn-Koźle

Czerwiec

14.

V Dobromiejski Bieg z Olimpijczykiem

Ulice Dobrego Miasta

19 Czerwca

15.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w Półmaratonie Gór Stołowych

Karłów - Szczeliniec

30 Czerwca

16.

Turniej Tenisa Stołowego

Gimnazjum Publiczne

Każdy wtorek godz. 17:00

17.

Turniej szachowy

Świetlica OSiR

Każda środa godz. 17:00

18.

Zajęcia w sekcji Fitness

Sala Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 2

Wtorki i Czwartki

godz. 18:30

każdego tygodnia

19.

Zajęcia sportowo – Rekreacyjne z Dobromiejskim Klubem Biegacza „ Odcisk”

Stadion Miejski

Orlik **

Wtorki i Czwartki                   godz. 19:00

każdego tygodnia

20.

Akademia siatkówki

(koordynacja projektu)

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół

Wtorki, czwartki

godz. 16:30

każdego tygodnia

21.

Pracownicze rozgrywki w amatorskiej piłce siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

Każda środa

Godz. 19:00

22.

Zajęcia pływackie

Pływalnia kryta „Na fali”

Wtorki, Czwartki

godz. 16:30

III kwartał 2019

1.

VI Mistrzostwa Sołectw w Piłce Nożnej

Boisko Orlik

Lipiec

/ eliminacje /

2.

IV Mistrzostwa Dobrego Miasta w Plażowej Piłce Siatkowej

Boisko przy Orliku

Lipiec

/ I tura /

3.

V Mistrzostwa Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej

Boisko Orlik

Lipiec

/eliminacje/

4.

VI Mistrzostwa Sołectw w Piłce Nożnej

Boisko Orlik

Sierpień

/ finały /

5.

IV Mistrzostwa Dobrego Miasta w Plażowej Piłce Siatkowej

Boisko w Swobodnej

Sierpień

/ II tura /

6.

III Mistrzostwa Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej

Boisko Orlik

Sierpień

/ finały /

7.

IV Mistrzostwa Dobrego Miasta w Plażowej Piłce Siatkowej

Boisko przy Orliku

Sierpień

/ finały /

8.

IV Festiwal Sportów Wodnych

Jezioro Limajno w Swobodnej

17 Sierpnia

9.

Piknik jeździecki

Stadion Miejski

Wrzesień

10.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Wrzesień

/runda jesienna/

11.

Udział Lekkoatletycznej Drużyny Dobrego Miasta w Mistrzostwach Europy MASTERS

Wenecja

Wrzesień

12.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w biegu ULTRA MAZURY na 37 km

Stare Jabłonki

21 Września

13.

Zajęciaw sekcji Fitness

Sala Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 2

Wtorki i Czwartki

godz. 18:30

każdego tygodnia

14.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne z Dobromiejskim Klubem Biegacza „ Odcisk”

Stadion Miejski

Orlik **

Wtorki i Czwartki

godz. 19:00

każdego tygodnia

15.

Akademia siatkówki

(koordynacja projektu)

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół

Wtorki, Czwartki

godz. 16:30

każdego tygodnia

16.

Pracownicze rozgrywki w amatorskiej piłce siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

Każda środa

godz. 19:00

17.

Zajęcia pływackie

Pływalnia kryta „Na fali”

Wtorki, Czwartki

godz. 16:30

IV kwartał 2019

1.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół

Październik

/ runda wstępna /

2.

Wyjazd z Dobromiejskim Klubem Biegacza „Odcisk” Sztafetowy Maraton Miast i Gmin do partnerskiego miasta Radzionków

Radzionków

12 Października

3.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Październik

4.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w AmberExpo Półmaraton

Gdańsk

Październik

5.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w „Człowieku z żelaza IV” na 15 km

Swobodna

Październik

6.

VIII Dobromiejski Bieg Niepodległości

Ulice Dobrego Miasta

11 listopada

7.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Listopad

/ runda wstępna /

8.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Grudzień

/ runda wstępna /

9.

Udział reprezentanta Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w „Garmin Ultra Race” na 87 km

Gdańsk

7 Grudnia

10.

Turniej Tenisa Stołowego

Gimnazjum Publiczne

Każdy wtorek godz. 17:00

11.

Turniej szachowy

Świetlica OSiR

Każda środa godz. 17:00

12.

Zajęcia w sekcji Fitness

Sala Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 2

Wtorki i Czwartki

Godz. 18:30

każdego tygodnia

13.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne z Dobromiejskim Klubem Biegacza „ Odcisk”

Stadion Miejski

Orlik **

Wtorki i Czwartki

godz. 19:00

każdego tygodnia

14.

Akademia siatkówki

(koordynacja projektu)

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół

Wtorki, czwartki

godz. 16:30

każdego tygodnia

15.

Pracownicze rozgrywki w amatorskiej piłce siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

Każda środa

godz. 19:00

16.

Zajęcia pływackie

Pływalnia kryta „Na fali”

Wtorki, Czwartki

godz. 16:30

* Terminarz meczów Dobromiejskiej Ligi Piłki:

Hala Gimnazjum Publicznego – Czwartki i Piątki od godz. 18:30

Hala Zespołu Szkół – Piątki od godz. 20:00              

Uwaga: Terminy meczów mogą ulec zmianie.

                ** Terminy treningów mogą ulec zmianie

 

Cittaslow2