Terminarz rozgrywek DLPS

TERMINARZ

XXVI EDYCJI DOBROMIEJSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

NA SEZON 2019 / 2020

RUNDA I

Uwaga! W każdym terminie wskazana godzina oznacza
godzinę rozpoczęcia meczu / bez względu na czas przyjścia drugiej drużyny na mecz
ROZGRZEWKA DO MECZU ROZPOCZYNA SIĘ
PÓŁ GODZINY PRZED WYZNACZONĄ GODZINĄ W N/W TERMINARZU!!!

 

L.P.

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Data

Godzina i miejsce meczu

TERMIN I

1.

Orły

Lasy-2

17.10.19

18:30 ul. Garnizonowa

2.

Barczewo

Czarny Lotos

17.10.19

19:30 ul. Garnizonowa

3.

MKS SP1 Dobre Miasto

Reszta Świata

18.10.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

4.

Auto Handel

Oldboy’s

18.10.19

20:00 ul. Fabryczna

5.

AKS Kormoran

Abram Team

18.10.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN II

6.

Auto Handel

Barczewo

24.10.19

18:30 ul. Garnizonowa

7.

Czarny Lotos

AKS Kormoran

24.10.19

19:30 ul. Garnizonowa

8.

Lasy-2

MKS SP1 Dobre Miasto

25.10.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

9.

Oldboy’s

Abram Team

25.10.19

20:00 ul. Fabryczna

10.

Reszta Świata

Orły

25.10.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN III

11.

Abram Team

Barczewo

07.11.19

18:30 ul. Garnizonowa

12.

AKS Kormoran

Auto Handel

07.11.19

19:30 ul. Garnizonowa

13.

MKS SP1 Dobre Miasto

Orły

08.11.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

14.

Czarny Lotos

Oldboy’s

08.11.19

20:00 ul. Fabryczna

15.

Lasy-2

Reszta Świata

08.11.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN IV

16.

Barczewo

Orły

14.11.19

18:30 ul. Garnizonowa

17.

Czarny Lotos

Reszta Świata

14.11.19

19:30 ul. Garnizonowa

18.

Auto Handel

MKS SP1 Dobre Miasto

15.11.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

19.

Oldboy’s

AKS Kormoran

15.11.19

20:00 ul. Fabryczna

20.

Abram Team

Lasy-2

15.11.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN V

21.

AKS Kormoran

Barczewo

21.11.19

18:30 ul. Garnizonowa

22.

Lasy-2

Czarny Lotos

21.11.19

19:30 ul. Garnizonowa

23.

MKS SP1 Dobre Miasto

Abram Team

22.11.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

24.

Orły

Oldboy’s

22.11.19

20:00 ul. Fabryczna

25.

Reszta Świata

Auto Handel

22.11.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN VI

26.

Auto Handel

Czarny Lotos

28.11.19

18:30 ul. Garnizonowa

27.

Orły

Abram Team

28.11.19

19:30 ul. Garnizonowa

28.

AKS Kormoran

MKS SP1 Dobre Miasto

29.11.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

29.

Oldboy’s

Lasy-2

29.11.19

20:00 ul. Fabryczna

30.

Barczewo

Reszta Świata

29.11.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN VII

31.

Reszta Świata

Abram Team

05.12.19

18:30 ul. Garnizonowa

32.

Orły

AKS Kormoran

05.12.19

19:30 ul. Garnizonowa

33.

MKS SP1 Dobre Miasto

Czarny Lotos

06.12.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

34.

Oldboy’s

Barczewo

06.12.19

20:00 ul. Fabryczna

35.

Lasy-2

Auto Handel

06.12.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN VIII

36.

Abram Team

Czarny Lotos

12.12.19

18:30 ul. Garnizonowa

37.

AKS Kormoran

Reszta Świata

12.12.19

19:30 ul. Garnizonowa

38.

MKS SP1 Dobre Miasto

Oldboy’s

13.12.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

39.

Auto Handel

Orły

13.12.19

20:00 ul. Fabryczna

40.

Barczewo

Lasy-2

13.12.19

20:00 ul. Garnizonowa

TERMIN IX

41.

Czarny Lotos

Orły

19.12.19

18:30 ul. Garnizonowa

42.

Lasy-2

AKS Kormoran

19.12.19

19:30 ul. Garnizonowa

43.

Barczewo

MKS SP1 Dobre Miasto

20.12.19

18:00 ul. Wojska Polskiego

44.

Oldboy’s

Reszta Świata

20.12.19

20:00 ul. Fabryczna

45.

Auto Handel

Abram Team

20.12.19

20:00 ul. Garnizonowa